Гуртожитки

Члени студради активно і постійно займаються питаннями гуртожитку, поселенням студентів у гуртожиток, їхнім більш комфортним влаштуванням у гуртожитку. Декан тримає під контролем усі питання побуту в гуртожитку. Відбувається покращення побутових умов проживання студентів у гуртожитку.

Силами студентів факультету та деканату був зроблений ремонт у “Світлиці” та коридорі гуртожитку, закуплено доріжки для коридорів та кухні. Організовано і обладнано кімнату для прасування, кімнату для занять. Це частково знімає проблему місця навчання студентів. Планується закупівля м’якого кутка у кімнату для відпочинку. Минулого року в конкурсі на кращий гуртожиток і кращу кімнату гуртожитку перемогу здобула одна з кімнат, яка належить студентам нашого факультету.

Зрозуміло, що залишається проблема із забезпеченням усіх іногородніх студентів гуртожитком, проблема перенаселення кімнат, але це проблема не лише факультетська, а загальноуніверситетська. Намагаємося по можливості більшість першокурсників забезпечити місцем проживання в гуртожитку.

спортивний майданчик

На території студмістечка ЧНУ на вулиці Небесної сотні  відкрито багатофункціональний спортивний майданчик зі штучним покриттям.