ЧНУ у лідерах серед українських ЗВО за показниками Scopus 2023

Ми пишаємося тим, що Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича третій рік поспіль утримує свою шосту позицію у рейтингу українських університетів за показниками Scopus 2023!

Ці дані опубліковані на сайті Освіта.ua у щорічному рейтингу українських закладів вищої освіти за показниками даних наукометричної бази Scopus.

Результати рейтингу ґрунтуються на показниках цитованості наукових статей, опублікованих закладами освіти або їхніми фахівцями, та індексі Гірша. Враховуючи нашу відданість науковому прогресу, ми продовжуємо працювати над підвищенням якості наукових досліджень та розвитком нашої академічної спільноти.

Вітаємо всіх студентів, викладачів та співробітників кафедри Оптики і видавничо-поліграфічної справи та усього ЧНУ з цим визначним досягненням!