Стартувала 16 міжнародна конференція “Кореляційна оптика 2023”.

Стартувала 16 міжнародна конференція “Кореляційна оптика 2023”.

Відкриття конференції розпочалось зі вступного слова голови оргкомітету Клавдії Зенкової, директора навчально-наукового інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук професора Олега Ангельського, привітання ректора Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича професора Романа Петришина. З вітальним словом також виступили почесні гості, такі, як проф. Стін Хансон (Технічний університет Данії), проф. Майкл Бері (Брістольський університет, Великобританія), д-р. Антон Десятников (Назарбаєв Університет, Казахстан).
Перша пленарна сесія, завідувачами якої були Марк Деніс та Олександр Бекшаєв, була представлена доповіддю голови конференції проф. Олега Ангельського “Ефективність співпраці науковців науково-дослідного інституту Чжецзянського університету — м. Тайчжоу та науковців Чернівецького національного університету в рамках створених оптичних досліджень”, та запрошених доповідачів: Юн-Ян Сона (Корея) “Коефіцієнти Церніке цифрових голографічних оптичних елементів”, Константина Бльоха (Японія) “Топологічні форми в оптичних, акустичних і водних хвилях” та Сергія Одоулова (Україна) “Двопроменеве зв’язування в кристалах з низькою симетрією. Як це можна оптимізувати”.
Друга пленарна сесія (головуючий – Антон Десятников) була представлена доповідями Марка Деніса (Великобританія) “Перегляд ізотропних випадкових електромагнітних хвиль: оптичні струми та тривимірні нулі”, Олександра Бекшаєва (Україна) “Біхроматичний параксіальний пучок як представник просторово-часових світлових полів: можливості моделювання та обмеження”, Лоренцо Марруччі (Італія) “Моделювання фотонних квантових блукань з використанням структурованого світла”, А. Шевченко (Фінляндія) “Абераційно-нечутливі когерентні та некогерентні системи формування оптичних зображень”.
Постерна сесія була присвячена тематиці “Нові застосування кореляційної оптики в біології та медицині. Інженерні, оптичні та біомедичні прилади та системи в задачах кореляційної та сингулярної оптики”, де було представлено 18 стендових робіт, зокрема, за участі авторів-студентів.
Долучайтесь!