Відбулась відкрита лекція “Сучасні тенденції медіаіндустрії”

Відбулась відкрита лекція!

Ми раді повідомити, що сьогодні в нашому інституті відбулася захоплююча та надзвичайно інформативна лекція на тему “Сучасні тенденції медіаіндустрії”, представлена нашим випускником, талановитим Матимішом Миколою.

Микола, який є засновником відомого ютуб каналу “SILIRADA” та власником каналу “MEKOLA”, поділився своїми унікальними знаннями та досвідом у сферах YouTube, нейромереж таких як Midjourney та Runway. Його виступ зібрав студентів та викладачів, зацікавлених у новітніх трендах та інноваціях медіаіндустрії.

Місце проведення: аудиторія 402, корпус 9.
Час: 13:00.

Ми пишаємося нашими випускниками, які продовжують вражати своїми досягненнями і вносять значний вклад у розвиток медіа сфери. Дякуємо Миколі за незабутню лекцію і бажаємо подальших успіхів!